zabawa z dziećmi

Kadra przedszkola językowo-artystycznego Rainbow

Nasi pracownicy to wykształcony, młody i ambitny zespół z pasją, dla którego praca z dziećmi to przyjemność. Dzięki niej możemy dzielić się zainteresowaniami, uczyć nowych rzeczy i dawać radość. Poznaj kadrę Rainbow i przekonaj się komu powierzysz swojego malucha!

Nasi pracownicy:

Mgr Karolina Szlachta

– dyrektor i właścicielka placówki Rainbow. Posiada doskonale rozwiniętą umiejętność rozmawiania z dziećmi i słuchania ich, dzięki czemu doskonale rozumie indywidualne potrzeby każdego z podopiecznych. To właśnie dzieciaki z przedszkola są dla niej inspiracją do tworzenia nowych rzeczy i wymyślania nietuzinkowych zadań.

pracownik przedszkola

Mgr Agnieszka Szubińska

– wychowawca o wyjątkowym podejściu do maluchów. Cierpliwa, opanowana, spostrzegawcza, o ogromnej podzielności uwagi połączonej z umiejętnością koncentracji. Niezwykle kreatywna i pozytywna osoba, która uwielbia pracować z dziećmi, dzielić się z nimi wiedzą w prosty i przystępny sposób.

pracownik przedszkola a

Mgr Izabela Hura

– wychowawca. Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego na kierunku pedagogika ze specjalnością Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna. Poszerza wiedzę z zakresu Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej z logopedią. Interesuje się grą na gitarze klasycznej, co wykorzystuje na co dzień w trakcie prowadzonych zajęć oraz terapii. Cechuje ją duży spokój i dokładność.

pracownik przedszkola i

Marta Jakubiec

–  Z wykształcenia jestem nauczycielem oraz logopedą. Z zamiłowania spędzam czas z dziećmi. To najpiękniejsza droga, jaka mogła mi się w życiu przydarzyć. Staram się być dla moich podopiecznych partnerem i przewodnikiem w odkrywaniu świata. Jest tyle ciekawych rzeczy, które możemy wspólnie poznać i tyle pięknych emocji, których możemy razem doświadczać. W pracy i w życiu kieruję się mottem z Małego Księcia "Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.", dlatego razem z moimi przedszkolakami pielęgnuje w sobie to dziecko, aby móc lepiej zrozumieć moich małych przyjaciół.

pracownik przedszkola mj

Bogusława Niewdana

–  Jestem absolwentką Bielskiego Kolegium Nauczycielskiego oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Dodatkowo ukończyłam liczne kursy wzbogacające moją wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Posiadam uprawnienia do prowadzenia treningu umiejętności społecznych TUS, terapii ręki oraz rytmiki.

Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego. Systematycznie biorę udział w warsztatach, kursach zawodowych i kwalifikacyjnych oraz corocznych Konferencjach naukowo-szkoleniowych.

Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych, ich rozwój oraz dobre samopoczucie w grupie przedszkolnej, która stanowi ich drugi dom.
Posiadam dużą pokorę do swojego zawodu, człowiek uczy się na nowo każdego dnia, jednak z perspektywy czasu chciałabym aby po latach moi wychowankowie potrafili stwierdzić słynne słowa Roberta Fulghum’a:

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”.

pracownik przedszkola bn