Nasz pomysł na przedszkole

Niepubliczne przedszkole językowo-artystyczne Rainbow to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko nie przestanie się uśmiechać. Nie jesteśmy zwyczajną placówką edukacyjną. Wykorzystywane przez nas metody pracy, dbałość o przyjazny nastrój oraz odpowiednie warunki do nabywania nowej wiedzy i umiejętności – to właśnie wyróżnia nas na tle innych przedszkoli.

W Rainbow dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dziecko było zawsze zadowolone i radosne, dlatego naszym mottem jest nauka poprzez zabawę. Liczne badania naukowe potwierdzają, że maluchy dużo sprawniej i efektywniej pozyskują i zapamiętują wiadomości docierające do nich w trakcie zabawy oraz zajęć artystycznych. Jeśli Ty także jesteś zwolennikiem tego rozwiązania, zapisz do nas swojego maluszka!

Co możemy Ci zaoferować?

Przedszkole językowo-artystyczne Rainbow znajduje się w samym centrum Świnnej w powiecie Żywieckim. Budynek placówki jest zlokalizowany przy drodze głównej, co umożliwia Ci bezproblemowy dojazd z dzieckiem każdego dnia.

Lokal przedszkola Rainbow utrzymany jest w bardzo wysokim standardzie. Są w nim dwie duże sale przeznaczone do prowadzenia zajęć. Każda z nich połączona jest z kompleksem sanitarnym. Sale dydaktyczne są kolorowe i wyposażone w atestowane zabawki dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Posiadamy również przystosowaną do potrzeb dzieci przestronną szatnię oraz jadalnie.

Nasi podopieczni każdego dnia mogą korzystać z dedykowanej im sali zabaw, która doskonale sprawdza się w deszczowe dni. Kiedy pogoda nam sprzyja, wychodzimy do ogródka tematycznego z placem zabaw, który jest odpowiednio odgrodzony od ruchliwej ulicy.

skaczący ludzie

dzieci na spacerze