Przedszkole z nauką języka angielskiego

Rainbow to przedszkole z nauką języka angielskiego. Naszym mottem jest nauka przez zabawę i właśnie w ten sposób zapoznajemy dzieci z językiem obcym. Dzięki zajęciom prowadzonym w języku angielskim maluchy mogą osłuchać się z akcentowaniem i budowaniem konstrukcji zdań. Zapamiętują popularne słówka oraz zwroty angielskie i w naturalny sposób włączają je do komunikacji. Zapisanie dziecka do przedszkola z nauką języka angielskiego procentuje w przyszłości, ponieważ dzieciom łatwiej jest nauczyć się gramatyki i są śmielsze w publicznym zabieraniu głosu podczas lekcji – język angielskim jest dla nich popularnym sposobem na skomunikowanie się. Nauczyciele i pedagodzy z przedszkola językowo-artystycznego Rainbow dokładają wszelkich starań, aby zajęcia były dostosowane do potrzeb dzieci oraz żeby maluszki nie czuły się zmuszane do nauki. Z tego powodu zajęcia teatralne w przedszkolu łączą elementy sztuki i poznawania języka obcego. Piosenki, wierszyki i rymowanki w języku angielskim o wiele łatwiej jest zapamiętać, jeśli połączone są z tak lubianym przez dzieci wcielaniem się w role lub odgrywaniem scenek.

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola z nauką języka angielskiego?

Im młodsze dziecko, tym łatwiej przychodzi mu nauka nowych czynności – tak samo jest z nauką języka obcego. Dziecko powtarzając słówka lub zdania po nauczycielu, nie wstydzi się pomyłek i przejęzyczeń, ponieważ poznawanie otaczającego go świata jest dla niego fascynujące i interesujące. Nauka przez zabawę niesie ze sobą jeszcze jedną zaletę – dziecko nie jest świadome nauki, uważa to za zabawę, dlatego robi to z taką przyjemnością. Możliwość zaprezentowania nowych umiejętności językowych motywuje dziecko na uczenia się nowych słówek i zwrotów po angielsku.