WWR

W naszej placówce oferujemy również terapie z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju dla dzieci z następującymi niepełnosprawnościami:

•  opóźniony lub zaburzony rozwój psychoruchowy,
  •  niepełnosprawność ruchowa, w tym z afazja,
  •  niepełnosprawność intelektualna,
  •  niepełnosprawność sprzężona (kilka niepełnosprawności występujących równocześnie),
  •  autyzm i zespół Aspergera,
  •  zaburzenia wzroku,
  •  zaburzenia słuchu,
  •  zaburzenia mowy.

Jeśli Twoje dziecko jest posiadaczem niepełnosprawności, zadbaj o jego odpowiedni rozwój, w pełni dostosowany do możliwości psychoruchowych. Sprawdź szczegółową ofertę i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoim maluchu.

opiekun z dzieckiem

Nasza oferta w ramach terapii WWR

Dzieci dotknięte powyższymi niepełnosprawnościami wcale nie muszą być skazane na izolację i niezrozumienie. Postaraj się o stosowne dokumenty potwierdzające potrzebę uczęszczania przez dziecko na dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne oraz terapeutyczne i zaufaj naszym specjalistom. Zajmiemy się Twoim maluchem najlepiej, jak potrafimy, z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości.

Zajęcia terapeutyczne WWR to doskonała okazja do wyrównania szans dziecka niepełnosprawnego wobec dzieci zdrowych. Chętnie pomożemy Tobie i Twojemu maluchowi osiągnąć oczekiwane efekty. Wierzymy, że systematyczna i wytrwała praca połączona z zabawą pozwolą nam osiągnąć cel!

Nasza kadra specjalistów to:

•  logopeda,
  •  terapeuta SI,