Zajęcia w przedszkolu językowo-artystycznym Rainbow

W naszym przedszkolu dzieci mają czuć się bezpiecznie. Celem, jaki przed sobą stawiamy, jest wspieranie maluchów w dążeniu do samodzielności i niezależności. Uczymy odpowiedzialności za siebie i innych, a także nawiązywania kontaktów społecznych w przystępny i prosty dla dziecka sposób. Przedszkole Rainbow funkcjonuje zgodnie z ustawą o systemie oświaty w sprawie przedszkoli niepublicznych. Realizujemy program zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Plan zajęć na każdy dzień układany jest w taki sposób, aby w stu procentach wypełnić czas naszym podopiecznym. W ten sposób unikamy nudy w oczekiwaniu na kolejny blok dydaktyczny. Bezustannie stymulujemy maluchy do aktywności psychicznej i fizycznej, ale także dbamy o odpowiednią dawkę odpoczynku. W ten sposób możemy zapewnić im zrównoważony rozwój.

W Rainbow sięgamy po wiele sprawdzonych metod nauczania, najbardziej ceniąc naukę przez zabawę. Dzięki temu możemy bezproblemowo łączyć przyjemne z pożytecznym i każdy uczestnik jest zadowolony. Ponadto oferujemy zajęcia terapeutyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami, podczas których staramy się wspomagać je i odblokowywać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce terapie.

zajęcia plastyczne

bawiące się dzieci

Oferowane zajęcia

W przedszkolu językowo-artystycznym Rainbow każdego dnia odbywają się zajęcia w ramach realizacji podstawy programowej, a także zajęcia dodatkowe, wśród których znajdziesz między innymi:

•  język angielski (codziennie),
  •  zajęcia plastyczne i warsztatowe,
  •  zajęcia taneczne,
  •  zajęcia rytmiczno-muzyczne,